▷ ▷ Wszystko, co wiadomo lub przepustce bojowej 3 sezonu Apex

▷ ▷ Wszystko, co wiadomo lub przepustce bojowej 3 sezonu Apex 1

W końcuym tygodniu Respawn Entertainment dał fanom smak Wierzchołek LegendyMeltdown trzeciego sezonu. Podczas gdy deweloper ujawnił trochę tego, co czeka na nadchodzące tygodnie, pozostała względnie szczera na temat wszystkich nowych funkcji funkcji w przepustce do gier.

Respawn ogłosił sezon WierzchołekOficjalna strona, która zawiera krótkie notki lub nadchodzące funkcje, tacy jak Crypto, Karabin Charge i druga będą rankingowe gry. Wsparcie obejrzyj także przepustkę do bitwy trzeciego sezonu, ale nie wdaj się w szczegóły dotyczące tego, co będzie dołączone do przepustki.

„Put 100 ekskluzywnych przedmiotów, w tym legendarne skórki, pakiety apeksów, nowa zawartość Battle Pass, która zadebiutowała w sezonie 3 i więcej” – czytamy w opisie.

Wcześniej w tym miesiącu eksplorator danych That1MiningGuy odkrył wiersze kodu zawierające opisy nadchodzącej bitwy. Oferowane jak w drugim sezonie, nowa przepustka bitewna oferowana graczom ekskluzywne legendarne skórki, materiały rzemieślnicze, ekrany ładowania i pakiety muzyczne.

That1MiningGuy dalej Twitter

Obejmuje łańcuchy S3 pancernika. Wygląda na to, że zawiera 2550 materiałów rzemieślniczych, sezon zostanie nazwany ogniem i lodem, do wersji 25.00 będzie zablokowane ekskluzywne skórki.

Gracze muszą mogli kupić przepustkę w pakiecie, co automatycznie odblokuje pierwsze 25 rzędów. Ci, którzy kupią przepustkę, otrzymają również ekskluzywną legendarną skórkę do Spitfire i trzy ekskluzywne skórki postaci, zgodnie z zasadami.

Do przecieków należy zawsze podchodzić ostrożnie, dopóki twórca gry nie potwierdzi informacji. W przypadku te w życiuki nieprawidłowo nazwały sezon „Ogniem i lodem”. Mimo to sezon trzeci wydaje się koncentrować wokół tematu „Ognia i lód”, co może oznaczać, że sezon sezonu w oryginalnym przecięciu był tylko zastępowany zastępczym.

Sezon trzeci wynik się 1 października, więc nie potrwa długo, zanim Respawn ujawni wszystkie informacje dotyczące sezonu i jego przejścia bitwy. Będziemy aktualizować ten artykuł, gdy pojawi się więcej informacji na temat przepustki do bitwy trzeciego sezonu.

Nous recommandons:  Samsung Galaxy Note 10, 10+ ujawnione, oto wszystko, co musisz wiedzieć

Wszystko, co ocenia lub przepustce bojowej 3 sezonu Apex
– Aplikacja za darmo

5 (100%) 5 Głosy