Amazon wsiądź do pociągu inteligentnych obiektywów dzięki ramkom Echo

Amazon Jest to kolejna firma, która dołączyła do rynku inteligentnych obiektywów dzięki Echo Frames. Na pierwszy rzut oka jego konstrukcja wygląda identycznie jak w przypadku każdej popularnej propozycji soczewek, jednak jego główną nowością jest zintegrowanie obsługi wirtualnego asystenta Alexy. Ramki mają mikrofony do słuchania poleceń użytkownika.

Jak usłyszysz odpowiedzi Alexy? Firma twierdzi, że same okulary dostarczą dźwięk do twoich uszu, jednak na razie nie wyjaśniły, jak ta funkcja będzie działać.

Bose, firma, która będzie współpracować Amazon W eliminacji szumów słuchawek Echo Buds wykorzystuje technologię małych głośników do przesyłania dźwięku w ramkach Bose. Możliwe, że ramki echa podążają podobną ścieżką, mówi Hypertextual.

Reżyserzy Jeff Bezos wiedzą, że mogą istnieć obawy dotyczące problemów prywatności, więc Echo Frames zaoferuje tryb całkowitego wyłączenia mikrofonów. Okulary ważą zaledwie 31 gramów, ponieważ ich celem było uczynienie ich możliwie jak najlżejszymi, aby nie były niewygodne. Cena Echo Frames wyniesie 180 dolarów.

Kolejną z reklam jest Echo Loop, ciekawy tytanowy pierścień. Po naciśnięciu oferuje powiadomienia i wsparcie dla Alexy, ponieważ integruje mały mikrofon i głośnik. Ponadto zawiera haptyczny silnik wibracyjny, aby interakcja była bardziej przyjazna. Będzie dostępny za 130 USD.

Ważne jest, aby wyjaśnić, że oba produkty są częścią linii „Dzień pierwszy”, więc będą dostępne w ograniczonych jednostkach w celu uzyskania opinii od kupujących. Jeśli użytkownicy będą zadowoleni z urządzeń, rozpoczną masową produkcję, w przeciwnym razie konieczne będzie przejście przez kolejny etap ulepszeń.

W tej notatce

Nous recommandons:  Czy kamera Wyze jest kompatybilna z urządzeniami Alexa i Echo?