Dysk SSD z blokiem wodnym i innymi nowymi produktami TeamGroup na Computex 2019

Jeśli nie widziałeś naszego filmu o stoisku TeamGroup na Computex 2019, zalecamy obejrzenie.

Podobnie jak wiele firm, TeamGroup produkuje produkty dla graczy pod marką podrzędną. W tym przypadku wszystkie urządzenia, które przyciągnęły naszą uwagę, miały logo T-Force. Być może najciekawszym na stoisku TeamGroup jest dysk półprzewodnikowy M.2 Cardea Liquid. Faktem jest, że ten dysk SSD, według firmy, jest pierwszym na świecie dyskiem półprzewodnikowym z systemem chłodzenia cieczą. Nie ma możliwości zintegrowania bloku wodnego urządzenia z obwodem LSS, jednak producent twierdzi, że temperatura obniża się o 10 stopni z powodu samo-obiegu. Możesz samodzielnie wymienić chłodziwo.

Urządzenie obsługuje protokół NVMe 1.3 i wykorzystuje interfejs PCIe 3.0. Prędkość odczytu / zapisu napędu wynosi 3400/3000 MB / s, a wydajność wynosi odpowiednio 180 000 i 160 000 IOPS. Dostępne są trzy modele: 256 GB, 512 GB i 1 TB.

Kolejną nowością od Teamgroup, o której warto wspomnieć, jest dysk SSD T-Force Delta Max RGB SSD w formacie 2,5 "z interfejsem SATA 3.0. Dysk wykonany jest z przezroczystego materiału, co umożliwiło zintegrowanie wyświetlacza z panelem bocznym. Firma twierdzi, że może zsynchronizować z pozostałymi elementami komputera z podświetleniem RGB, ale nie zostało jeszcze ogłoszone specjalistyczne oprogramowanie, więc nie można jeszcze powiedzieć, jakie informacje mogą być wyświetlane na tym ekranie. Prędkość odczytu / zapisu urządzenia wynosi 560/510 MB / s, a głośność do 2 TB .

Na stoisku zaprezentowano również moduły pamięci gier Xtreem. Ta pamięć DDR4 ma adresowalne podświetlenie i lustrzane dystrybutory ciepła. Częstotliwość pracy – do 4800 MHz.

Kolejną aktualizacją pamięci gry od TeamGroup są moduły Dark Z (także DDR4), których główną cechą jest aluminiowa obudowa. Pamięć działa na częstotliwości do 3600 MHz.

Poszukaj innych materiałów z wystawy według tagu Computex 2019.

Nous recommandons:  Czy pełny dysk SSD utrzymuje ten sam poziom wydajności?