Mapy z Apple współdziałać z Mapami Google i innymi aplikacjami

Nowe mapy iOS 8 będą współpracować z aplikacjami innych firm

W momencie kiedy Apple Opuszczam gwiazdy Google Maps jako aplikacja do mapowania na iOS, aby zacząć korzystać z własnej Aplikacja do nawigacji, Mapy, od tego właśnie momentu otrzymali niezliczoną ilość krytyki z różnych punktów widzenia, chociaż aplikacja oferuje unikalne funkcje, takie jak słynny tryb 3D Flyover. Mimo to usługa jest stale aktualizowana, a wraz z pojawieniem się nowej wersji beta 3 systemu iOS 8 zaobserwowano pewne ulepszenia z punktu widzenia integracji z innymi systemami nawigacji, takimi jak mapy Google

Mapy z Apple współdziałać z Mapami Google i innymi aplikacjami 1

Nowe mapy Apple będą działać z Mapami Google i innymi aplikacjami

Wraz z nadejściem iOS 8 użytkownicy będą mogli wyszukiwać w aplikacji Mapy Apple oraz w celu uzyskania w rezultacie wskazówek dotyczących wycieczek samochodem lub pieszo, lub w przypadku preferencji użytkownika, aby zobaczyć je w innych aplikacjach, aby móc przejść do innych aplikacji zainstalowanych w urządzeniu, aby sfinalizować wycieczkę.

Ta nowa funkcja zostanie zintegrowana z nowym interfejsem użytkownika, który pozwoli jej w prosty i funkcjonalny sposób przechodzić z jednej aplikacji do drugiej. Oczywiście jest to nowość, której użytkownicy bardzo się spodziewali, ale podobnie jak wszystko związane z Mapami Applepodczas prezentacji iOS 8 w WWDC 14 nie został zaprezentowany.

Jeden z ostatnich ruchów wykonanych przez firmę z Cupertino z zamiarem ulepszenia systemu nawigacji Apple kupiłem bezpłatną aplikację Embark, która działa do nawigacji. Chociaż niektóre błędy nie zostały jeszcze rozwiązane oficjalny wyjazd Map w iOS 8, na tę aplikację ma również wpływ nowe otwarcie Apple do aplikacji stron trzecich.

Mapy z Apple współdziałać z Mapami Google i innymi aplikacjami 2

Apple działa niestrudzenie, aby ulepszyć aplikację Mapy

Pomimo nacisków kalifornijskiej firmy, aby spróbować ulepszyć swoją aplikację nawigacyjną, Mapy, należy zauważyć, że użytkownicy mają możliwość wysłania informacji zwrotnej w celu wskazania problemów związanych z nieprawidłowym działaniem, które, co ciekawe, zostaną rozwiązane później w mniejszej mierze możliwy czas.

Nous recommandons:  Zdjęcia Google mogą teraz rozpoznawać tekst

Jest kwestią czasu, aż ostateczna wersja iOS 8 dotrze do ogółu społeczeństwa, być może między wrześniem a październikiem, kiedy będziemy mogli cieszyć się tą i innymi oczekiwanymi wiadomościami dotyczącymi map Apple.